ג'ינגל עסקי, הקול שעושה הכל.

אם יש לכם עסק או רעיון שרציתם לחרוט במוחם של הלקוחות וודאי יצא לכם לחשוב על ג'ינגל עסקי שישודר ברדיו, במערכות הטלפונייה או בטלוויזיה, הג'ינגלים העסקיים עשו לאחרונה עליה כאשר מדובר בכלי רציני מאוד שיכול להוות נדבך מרכזי לקמפיין שלכם, לא לחינם תוכלו להאזין ברפרוף או זפזופ בין ערוצי הרדיו והטלוויזיה בישראל מגוון תשדירים וחסויות של חברות וגופים מהגדולים במשק שמבוצעים ע"י קריינים וקרייניות מקצועיים וכמובן זמנים וזמרות.

מעוניינים ג'ינגל עסקי להצעת מחיר השאירו פרטים בבקשה

מה המחיר של ג'ינגל לעסקים?

תתפלאו אבל הפקת ג'ינגל לעסקים זה לא מאוד יקר, כמו כל דבר מחיר התשדיר נע בין מאוד לכמה אלפי שקלים בודדים, רמת התמחור משתנה כמובן בין גינגל לעסק במחיר קטן שמבוצע לרוב ע"י קריין או קריינית מתחילים שאינם נחשבים לבעלי "קול מוכר" או שאינם בתעשייה המקצועית מספיק זמן, במקרה שכזה עלות הפקת תשדיר צליל עסקי שהוא ג'ינגל לעסקים  קטנים ינוע לרוב בין 200 עד 450 ש"ח לא כולל מע"מ ולרוב יכלול גם שירות כתיבה ואפיון לבעל העסק על מנת ליצור גינגל לעסק מכובד וטוב, יש גם אפשרות להפיק גינגל לעסקים בשירה או עדיין בקריינות רגילה עם מוזיקת רקע, אבל בש קול של הקריין או הקריינית יהיו "קרובים למסך" כלומר כאילו שנשמעים לא מעט בערוצי הטלוויזיה והרדיו המסחריים, מחיר גינגל לעסק אם כך ינוע לפי צורך בית העסק האם מדובר בגינגל חד פעמי לקמפיין קטן? אולי מדובר בגינגל לעסקים אשר מעוניינים במחיר זול בכדי להפיק תשדירי קריינות והקלטות עבור המרכזייה של בית  עסק וכו ואפילו למערכות כריזה פנימיות של עסקים המעוניינים בקריינות ארגונית בכל מקרה יהיה על בעלי העסק לבצע אפיון לצורך ולערוך סקר שוק על מנת לקבל מחיר מיוחד והוגן לגינגל לעסקים.

ג'ינגל עסקי.
ג'ינגל לעסקים
ג'ינגל עסקי מחיר.

בין אם מדובר בזמר פרסומות או זמרת 'טלנטים' מוכרים, או פחות הג'ינגל העסקי עושה לכם שירות נהדר!

מדובר במסר שיווקי שחייב לעבור בצורה זריזה ואיכותית ואי לכך שמע איכותי כמו ג'ינגל עסקי יעשה לכם עבודה ש"תתפוס את הלקוח באוזן"

זוכרים את הרגעים הללו שאתם עורכים שופינג בקניון או מתחם קניות הומה אדם? אתם עם ילדים, סוחבים שקיות, עייפים ולא מרוכזים ועדיין לפתע פתאום מערכת הכריזה במקום משדרת לכם ישירות למוח תשדירים וגינגלים של חנויות המתחם וזה פשוט עובד! זה תופס את תשומת הלב ועושה עבורכם "אפ סייל" כלומר גורם לכם לגשת לחנות שהוזכרה בג'ינגל ששודר ולבדוק מהם פירטי המבצע וכו..

וזה ממש לא רק פרסום ג'ינגל עסקי טוב ממתג את העסק שלכם ברמה של שחקנים גדולים!

הרי כל חברה גדולה שמכבדת את עצמה וכ"ו ורוצה להישמע ייחודית מארגנת לעצמה תשדיר מקורי, לרוב גם עם קול מוכר ומזוהה וכזה שיבדל אותה מהמתחרים, כן ככה נהיים מותג ראו ערך חברת חשמל עם "איתך בכל רגע…" ורשת מחסני חשמל שכבר שנים לא מחליפה את הקריין שלה בג'ינגלים, את עידן 2000 עם ג'ינגל שירה קסום ועוד ועוד.. כפי שאמרתי ככל שרוצים להיות מבודלים ולהישמע כמו הגדולים כדאי לרכוש ג'ינגל עסקי, בשירה או בקריינות עבור העסק שלכם!

מעוניינים ג'ינגל עסקי להצעת מחיר השאירו פרטים בבקשה

ויש גם חדשות נהדרות, הפקת ג'ינגל עסקי זה זה לא עסק יקר!

תתארו לכם שמחיר ג'ינגל לעסק בשירה מקצועי ע"י זמר או זמרת מקצועית וכמובן בשילוב של קריינות סוחפת ומקצועית לא עולה על הסכומים שבין 2000-5000 ש"ח (כל עוד אין צורך בטלנטים/קולות מוכרים) ? לחלוטין מדובר במוצר נגיש שיכול לבדל אתכם כעסק וליצור עבור הקמפיין שלכם שירות נהדר, בשורה תחתונה המחיר של ג'ינגל לעסקים אינו פקטור כי אם רמת התוצאה אותה תבקשו לקבל, אל תחפשו רק מחיר והקפידו לקבל את הקול המותאם לצורך שלכם, הקפידו על אולפן הקלטות ומפיק מקצועי שיכול להכין עבורכם את קמפיין הקריינות לעסקים במחיר הוגן אבל שרשרת את מטרותיכם, גינגל לעסקים הוא הרבה מעבר לתדמית או סתם קול, גינגל לעסקים ממצב את בית העסק כאחד המוביל שוק, אין זה פלא אם כן שהשירות של גינגל לעסקים נקרא גם "מיתוג קולי" בדומה לכל מיתוג אחר לעסקים מיתוג קולי הוא הפקת יצירה קולית שתעשה אתכם ואת העסק שלכם גאים! ולכן לא מתפשרים כאשר מדובר על רכישת גינגל לעסקים. 

אם אתם מחפשים ג'ינגל עסקי בשירה

מחפש מחיר של גינגל לעסקים ע"י קריין

מחפש מחיר של גינגל לעסק על ידי קריינית

רוצה גינגל עסקי בשירה

חייבת מחיר טוב עבור גינגל לעסקים?

או אם ברצונכם לרכוש גינגל לעסק עם שילוב קריינות מקצועית

אולפני ליקול היא כתובת נהדרת להתחיל את הבירור

אצל ליקול באולפנים עושים הכל 

הפקה

שירה

קריינות מקצועית

ליוי של כלים לבחירה

ג'ינגל לעסק מושר על מוזיקה קיימת

ג'ינגל לקמפיין שמושר על לחן חדש שמפיקים מ-0 ועוד המון אפשריות

מוזמנים לדבר איתם עכשיו 

029995570

סרטון לגיוס תרומות

עמותה? מעוניינים ליצור סרטון לגיוס תרומות? אנחנו הכתובת עבורכם! אנו נצלם, ניצור ונכתוב את התסריט הנכון, נכין קריינות מרגשת וסוחפת ע"מ ליצור עבורכם את סרט

Read More »

Shop Page

הפרסום לקהל החרדי בדיגיטל אפשרי! ש לנו דרך לחשוף את העסק שלך לעוד 150.000 לקוחות מעוניין? השאירו פרטים לחצו על הלוגו למעבר לאתר בעלי עסקים?

Read More »

 מה עוד חשוב לדעת ? לקראות וידאו לגבי ג'ינגל עסקי