גלריית הקריינים שלנו

גלריית הקריינים/ מאגר הקריינים / מדובבים/ מדובבות/ אולפני ליקול.

לקוחות יקרים, לא משנה איזה פרוייקט אתם צריכים להקליט, גלריית הקריינים שלנו בשפה העברית או בשפות רבות נוספות עומדת לרשותכם! כאן תוכלו להתרשם ממבחר קולות של קריינים וקרייניות בעברית! לכל קריין עמוד משלו עם מגוון עבודות בסגנונות שונים בשביל שתוכלו לקבל התרשמות מלאה מצבע הקול והיכולת של הקריין/קריינית/מדובב/מדובבת.שימו לב יש לבחור את הקול הרצוי ולעדכן את מחלקת ההפקה בקול הרצוי לפרוייקט שלכם בעמוד זה ריכזנו מגוון קולות של קריינים ומדובבים בעברית

 

לכל קריין / קריינית מחיר משלו ולכן חשוב לשלוח את הטקסט אותו תרצו להקליט עם הקול הרצוי אלינו לקבלת הצעת מחיר מהירה

במידה ויש לכם תקציב מוגדר לקריינות, ספרנו לנו עליו וננסה להתאים לכם את האפשרויות הטובות ביותר של קריינים/ קרייניות להתאמה לפרויקט שלכם.

 

זמני האספקה לקריינות דיבוב הינם 

קריינים בארץ עד 3 ימי עסקים.

קריינים מחו"ל עד 5 ימי עסקים.

לכל קריינות עד סבב תיקונים אחד ללא עלות, כל סבב תיקונים גורר 24-48 שעות נוספות, אפשרות להוספת מוזיקה ועריכת סאונד ניתנת כאפשרות, יש לדבר על הצורך שלכם עם מחלקת ההפקה, שימו לב קבצים נשלחים בפורמט MP3  אלא אם בקשתם אחרת.

 

אנו מעמידים לרשותכם גם קריינים אשר יכולים להקליט באופן מהיר מאוד שבין 12-24 או באופן מיידי בתאום עם מחלקת ההפקה ולפי זמינות 

נשמח לעמוד לרשותכם

 

זקוקים לעבודת קריינות? /דיבוב? דברו איתנו 

כפתור ווצאפ 

טופס לידים!

הקריינים שלנו

הקריין שמעון אסולין.
שמעון אסולין הוא קריין מקצועי בשפה העברית
ואיש שיווק ופרסום שעבר את רב תחומי הפרסום השונים ב-15 השנים האחרונות, הוא מספק שירותי קריינות רבים ומוכר בתעשייה המקומית בין היתר בזכות העובדה שמעבר להיותו קריין מקצועי, הוא הבעלים של 'אולפני ליקול הפקות' שהפיקו אלפי פרויקטים בארץ ובעולם, וכן ב'ליקול דיגיטל' העוסקת במגוון תחומי פרסום, קידום, שיווק, יח"צ, ודיגיטל ואף היה בעברו בעלים של מקומון פרסום גדול ומוביל באיזור ירושלים.