מאגר הקריינים רק קריינות איכותית בואו לבחור קריין

קולות הקריינים-מאגר קריינים-דוגמאות ותיקי עבודות קריינות פרמיום - קריין

לקוחות יקרים: לפניכם המאגר המלא של הקריינים והקרייניות, כאן תוכלו להתרשם ממגוון רחב של צבעי קול, סגנון, ואופי הגשה, לכל קריין הוספנו מס’ דוגמאות המשקפות הגשת קריינות ל-מענה טלפוניה, (צליל המתנה/מרכזייה/נתב שיחות) סרט תדמית ותשדירי רדיו וטלוויזיה-  לידיעתכם אנו ממליצים להתאים את הקריינות לאופי הפרויקט בשיחה מקדימה איתנו, כמו כן לידיעתכם לכל קריין תמחור שונה לכל עבודה, (לג’ינגל טלפון או נתב שיחות, תשדירי רדיו/TV ,סרט תדמית ושאר הקלטות.. בתאום מול צוות האולפן תינתן הצעה לפי פרויקט) נשמח לעמוד לרשותכם להזכירם שעות הפעילות בימים א’-ה’ – בין השעות 10.30-22.30 תודה והמשך גלישה נעימה!

להאזנה לדוגמאות קול יש לבחור מטה בקריין רצוי או בסוג הקריינות - עברית - שפות זרות- או קריינים מוכרים!

הקריינים שלנו

הקריין שמעון אסולין

קריינות? קריין או קריינית או כמה קריינים מתוך מאגר ?

א משנה איזה פרוייקט אתם הולכים להפיק ודרושה לכם בו קריינות מקצועית, הרי שתעלה השאלה במה לבחור, קריין או קריינית?

איך בוחרים בצורה נכונה?

האם מדובר נטו בעניין של טעם או שיש כללים בנושא?

ובכן, לשאלה הזו יש מספר תשובות ותשובה אחת, התשובה האחת היא “תלוי מה מקליטים”, וכעת לעוד פרשניות ותשובות..

כאשר מדובר בהקלטת קריינות לטלפון או מרכזייה על ידי קריין .

ם כאן  אין תשובה אחת,  מאוד משנה לאיזה תחום אתם מקליטים את הקריינות, אם מדובר לדוגמא במסגר, וודאי שיהיה עדיף קריין,  ואילו בדוגמא הפוכה בה מדובר בעסק הנותן שירותים לנשים בלבד כגון: תחומי יופי ספציפיים שם כדאי ולרוב בוחרים בקול נשי לקריינות.

כמובן שבשנותי הארוכות בתחום יצא לי להקליט גם לבעלי או בעלות עסקים עם ‘חשיבה שונה’ שבחרו לעשות את הקריינות דווקא עם קריין במקום בו חשבנו שדרושה קריינית וכנ”ל הפוך, אבל ברוב המוחץ של המקרים יש כלל, מקצועות של נשים בלבד או שרובם נשים עדיף יהיה לבצע הקלטת קריינות בקול של אישה, במקרים בהם בית העסק הינו “עבודת כפיים”, כגון: מסגרייה, רתכים, אינסטלציה, פרגולות, בנייה וכו.. לרוב בחרו הלקוחות בקריין להקלטה ואנוכי הקטן מסכים עם הבחירה.

כאשר מדובר בקריינות לדיגיטל על ידי קריין .

וגם כאן חוזר הנושא על עצמו כאשר קריין לרוב מתאים למסר סמכותי יותר מתוקף היותו “זכר”, וכמובן קריינות של אישה ע”י קריינית מקצועית תתאים מאוד לביצוע עבודות הדורשות ייתר רגש, רוך חמלה ושידור עדינות.

אולם כאן גם המקום לציין שישנם גם קריינים גברים שהם ‘אלופי עולם’ בהפקה של הקלטת קריינות ב’טונצויות’ שונות למשל קריינות ‘מלאת רגש’, קריינות ‘מתלהבת’, קריינות ‘סתמית’ רגילה (כמו דיבור), קריינות עבור ברכה או דיבוב ועוד.. ולכן הכל בהתאם לפרויקט הנבחר והמסר אותו יש צורך להעביר במסגרת הקריינות.

קריינים לרדיו, וקריינות בטלוויזיה רק קריין מקצועי .

בשנים הראשונות לצאת ה’רדיו האזורי’, כמעט ולא הייתה ‘דריסה קולית’ למגזר הנשי, גם היום כאשר מדובר בתשדירי רדיו, שולט לרוב קול הקריין. הקריין נתפס בעיני משרדי הפרסום ולקוחות עסקיים רבים לסמכותי יותר ולכן פרסומות לרוב הקריינות ברדיו הינם עדיין לרוב בקולו של קריין, בטלוויזיה המצב שונה מעט.. כאשר ניתן להאזין לפרסומות רבות גם בקולה של קריינית אישה, בשנים האחרונות חל ‘איזון קל’ במצב הקולות והיום קריינות ברדיו וגם בטלוויזיה מגיעה בקולות קריין או קריינית בהתאמה ומה אתם תעשו אתם שואלים?

אני חושב שהכל עדיין ‘תלוי פרוייקט’, במידה ויש לכם מפיק שהוא גם יוצר הוא לרוב יסייע לכם בבחירה יתרום מניסיונו בכנות ויסייע לכם.

קריינות על ידי קריין בעולם הדתי חרדי

חשוב לציין כי אני שאלתי מספר רבנים מוכרים ואין שום בעייה הילכתית עם קול אישה! גם כאשר מדובר בקריינות כאשר יש מוזיקת רקע מאחורי הקריינות, זאת משום ש”קול באישה ערווה” להלכה מדובר רק בשירה ורק במידה ומכירים את הזמרת.

עולם הקריינות הוא דיי שמרני ואני בספק אם מישהו מהלקוחות מכירים את הקריינית באופן אישי כך שלרוב אין בעייה בטח לא לפי ההלכה,

במציאות כמובן ששולט הקריין החרדי כאשר לרוב הוא מקבל את נתח העבודה הגדול יותר, הקריינות ע”י קריינית אישה במגזר החרדי בטח השמרני בקולה של אישה שמור אך למקום בו המאזינות הינן נשים ב 100%

ואני אסיים בהצעה, בסוף לרוב בעלי עסקים או כל אחד שיוצר לעצמו קמפיין הכולל קריינות רוצים לעבוד  ולא לייצר מריבה או אפילו מקום שיכול לייצר ויכוח או מריבה כזו או אחרת.. ולכן אם הציבור רוצה קריין תנו לו קריין, רוצה קריינית לכו על קריינית בסוף מה שמדבר לבעל העסק זה כניסות שקלים לקופה ולא ויכוחי סרק.. ולכן במקרה הזה פשוט זירמו עם הדרישה.

אולפני ההקלטות מציעים לרוב קריינות עם גלרייה של קריינים עשירה, שימו לב להאזין היטב לקולות הקריינים ולבחור עבורכם את התוצאה הטובה ביותר עבור הפרויקט שלכם.

בהצלחה.

לבירורים והזמנות לגבי מאגר קריינים השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם