הקריין שמעון אסולין

קריינות פרמיום בעברית

הקריין שמעון אסולין.

שמעון אסולין הוא קריין מקצועי בשפה העברית, ואיש שיווק ופרסום שעבר את רב תחומי הפרסום השונים ב-15 השנים האחרונות,  הוא מספק שירותי קריינות רבים ומוכר בתעשייה המקומית בין היתר בזכות העובדה שמעבר להיותו קריין מקצועי, הוא הבעלים של 'אולפני ליקול הפקות' שהפיקו אלפי פרויקטים בארץ ובעולם, וכן ב'ליקול דיגיטל'  העוסקת במגוון תחומי פרסום, קידום, שיווק, יח"צ, ודיגיטל ואף היה בעברו בעלים של מקומון פרסום גדול ומוביל באיזור ירושלים.

 

הקריין שמעון אסולין בן 37 בתעשייה ב 10 השנים האחרונות, בוגר בית הספר 'גבע לקריינות ותקשורת' מקצועית, סיים קורס איכות רדיו וטלוויזיה, עיתונאי צרכנות לשעבר, כותב תוכן שיווקי בעצמו ואחד שמבין שיווק ופרסום בכל רמ"ח אבריו,  מקריין במנעד רחב של טונציות בהתאם לצרכים המשתנים ובעל יכולות הבנת טקסט ברמת אינטליגנציה רגשית ושיווקית גבוהה במיוחד.

 

הרקע הדתי שממנו הגיע מאפשר לו התמחות ועבודה גם עם המגזר החרדי דתי שם הוא בקיא בכל רמות 'הניואנסים' הדקים בהם יש צורך, כאשר מדובר בקריינות לצורך המגזר.

 

שמעון אסולין' קריין מקצועי עובד עם אולפני הקלטות, לקוחות מסחריים רבים, משרדי ממשלה, תאגידי ענק ומשרדי פרסום רבים.

 

התמחות:

קריינות מלאת רגש 

קריינות דרמטית

קריינות 'סייל' וסופר סייל'

קריינות הסברתית

או 'קריינות מנחה' לצרכים שונים כגון:

 

מענה טלפונייה ונתבי שיחות.

צליל עסקי וקריינות למרכזייה.

קריינות לסרטי תדמית ואפליקציות.

קריינות לסרטוני הדרכה.

קריינות ילדים רכה.

קריינות לפרסומות.

קריינות לחסות. 

קריינות לרדיו.

קריינות לטלוויזיה. 

ועוד..

 

הקריין שמעון אסולין מספק שירות ברמה גבוהה ביותר, הוא בעל אולפן מקצועי שיכול לספק הקלטות קריינות לרוב מהיום למחר ובעיקר בעל יכולת הבנת טקסט והקראתו ברמה גבוהה במיוחד!

לקבלת הצעת מחיר לקריינות של הקריין שמעון אסולין.

029995570

0527772570

.

לבירורים והזמנות לגבי קריין שמעון אסולין השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם