לנתב השיחות

שימו לב בנתב ראשי חוק נגישות חדש מחייב שנתב השיחות הראשי יהיה נקי וללא מוזיקה על מנת להקל על כבדי שמיעה.

יש לכתוב את שם החברה ואז את רשימת השלוחות הרלוונטית, אם השיחות מוקלטות חובה לציין זאת על פי חוק, שימו לב להשתדל לדבר ללקוח בצורה מנחה פשוטה וברורה ככל הניתן. כתבו בלשון רבים במידה ואתם פונים לקהל יעד שהוא גם נשים וגם גברים! לדוגמא: "הקישו" ולא "הקש"!

דוגמא לנתב שיחות.

שלום ותודה שפניתם לחברת ארץ עיר- יזום ושיווק הזדמנויות נדל"ן לפניכם מערכת לניתוב שיחות אם ידועה לכם מס' השלוחה המבוקשת יש להקיש אותה כעת.

לצביקה הקישו 1

לרפי הקישו 2

למזכירות הקישו 0 או המתינו תודה.

מענה המתנה.

הוסיפו וספרו ללקוח הממתין פרטים נבחרים על פעילות החברה-כאן נוכל להעביר כל מסר שיווקי שנרצה לדוגמא נזמין את הלקוח לבקר באתר החברה או בפייסבוק, לסמן את הדף בלייק ולהניע אותו לפעולה נוספת וכל זאת תוך כדי המתנה..

דוגמא למענה המתנה.

תודה שהתקשרתם. מיד נתפנה ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב…. חברת ארץ עיר מתמחה בקידום ובניית מיזמים בתחום ההתחדשות העירונית, תמ"א 38, פינוי בינוי. החברה מעמידה לרשות הלקוחות עו"ד מקצועי ואדריכל צמוד ע"מ לספק את מכלול השירותים המקצועי במקום אחד!! מוזמנים לבקר באתר של החברה. ארץ מקו אמצעי עיר נקודה סי או נקודה איי אל.  מיד נתפנה ונשמח ונעמוד לרשותכם  …. סליחה על ההמתנה ותודה על הסבלנות.

מענה לאחר שעות הפעילות. (מענה לילה)

חובה לציין את שם העסק שעות הפעילות בימים א'-ה' וכן ימי ו' ו- ערבי חג. במידה ויש משיבון ניתן לבקש השאירו הודעה, במידה ויש כונן לילה יש לציין ניתן לחייג ל….מומלץ: להוסיף "בקרו באתר" וכן ברכת סיום כמו נשמח לעמוד לרשותכם בשעות הפעילות.

דוגמא למענה לילה.

תודה שהתקשרתם לחברת ארץ עיר בע"מ המשרד סגור כעת. שעות פעילות החברה בימים א' -ה' בין השעות 9.00 בבוקר ל- 17.00 בצהרים.  ניתן לבקר גם באתר החברה. ארץ מקו אמצעי עיר נקודה סי או נקודה אי אל. במקרים דחופים בלבד יש לחייג ל 054-77-77-476 תודה והמשך יום נפלא.

הסתבכתם? מתקשים בכתיבת טקסט?

אל תתביישו לבקש את עזרת האולפן או כל איש מקצוע אחר!

זכרו הקלטה טובה שכתובה נכון תשרת אתכם לשנים רבות!!

"אולפני ליקול הפקות" מציעים את השילוב המושלם שמתחיל בכתיבת תוכן מקצועי נכון וביצוע הקלטות קריינות מקצועית איכותית למען הלקוח במגוון שפות ענק וזמינות מהירה ביותר. האולפן גם מספק את כל סוגי סרטי התדמית, ג'ינגלים ופרסומת. במחירים הזולים ביותר בארץ ומבלי להתפשר על איכות ושירות!

טל: 0527772570 משרד 029995570 אתר האולפן www.likol.co.il