מיתוג קולי מהו צליל עסקי או הקלטות קריינות למרכזייה, מה יוצא לי מזה? ואיך זה מועיל לעסק שלכם?

מיתוג עסקי קולי או "הקלטות קרינות" הקלטת שירה, וכן צליל המתנה עסקי לנייד או נייח לעסק, מהווים את כרטיס הביקור הקולי שלכם,  בין אם אתם עסק קטן של "העצמאי הבודד" ובין אם אתם חברת ענק מיתוג קולי הוא מוצר חובה לכל עצמאי שמכבד את עצמו ואת לקוחותיו.

למה זה חשוב?

יצירת רושם ראשוני, חישבו לעצמכם רגע.. כמה כסף אתם משקיעים בפרסום העסק שלכם? לא משנה אם מדובר ב"פלאיירים", בכרטיסי ביקור, בפרסום בעיתונות או בדיגיטל ובכל אמצעי מדיה, בשורה התחתונה של הפרסום תמיד יהיה הטלפון שלכם, ואז אחרי כל ההשקעה, הלקוח מצלצל ופתאום שומע "שיר לעוס" או צליל המתנה רגיל ובאנאלי וישר קופץ למתחרה הבא. לא חבל?

 יצירת צליל עסקי או הקלטות קריינות למרכזייה הינם כלי מדהים ליצירת רושם ראשוני נכון ומכובד של העסק שלכם, בתשדירים ניתן לספר ללקוחות על תחומי התמחות החברה, להפנות אותם לאתר אינטרנט, לדף עסקי "בפייסבוק", לספר להם על שעות פעילות החברה ולנתב את הלקוח לנציג הנכון!
כמה זה עולה?

זה לא יקר בכלל!! וזו בשורה נפלאה באמת. כי בניגוד לפרסום מכל סוג שעלותו מתחדשת (עלות חודשית) מיתוג קולי כגון צליל שירה, צליל עסקי בהמתנה או חבילת הקלטות למרכזייה, הינם הליך שעושים "פעם ב…" ואז יצרתם לעצמכם זיהוי קולי עסקי "זהות עסקית קולית" הביטו על החברות הגדולות כמו "עידן 2000", "מחסני חשמל", "חברת החשמל", "בזק", כולם משתמשים בשירות ותתפלאו הוא זול ביותר לא תיקחו לפחות הצעה?

איך לעשות את זה נכון?

אולפני ההקלטות לקריינות מקצועית, ו"ג'ינגלים עסקיים" יעשו את הכל למענכם לרב השירות יכלול אפילו את כתיבת התשדירים ועד להקלטה עצמה, פשוט חייגו לאולפן רציני בעל וותק ניסיון והמלצות רק אל תתפשרו על וותק וניסיון, קריין טוב פשוט חשוב לעסק שלכם!! הוא ייצג אותו קולית נאמנה!

אולפני "ליקול הפקות" מתמחים בכל סוגי הקלטות הקריינות המקצועית ותשדירי שירה, ג'ינגלים עסקיים, הקלטות למרכזייה, צליל עסקי בהמתנה לניידים נייחים, הקלטות בשפות רבות, שירותי כתיבה ועריכת סאונד, האולפן מעמיד לרשות הלקוחות ספריית מוזיקה מוגנת עשירה וחדשנית, ומציע גם את כל סוגי סרטי התדמית ופרסומות מכל סוג.

טל ישיר 0527772570 טל משרד 0527772570 אתר האולפן www.likol.co.il

לבירורים והזמנות מיתוג קולי השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

מיתוג קולי
מיתוג קולי

מיתוג קולי, להפוך להיות הכוכב הבא בעסקים!

'מיתוג קולי' לעסק, הוא דרך אחת מיני דרכים רבות להפוך עסק קטן ולא מוכר לעסק שהוא מותג מוכר, חזק, מצליח ומשפיע אבל ואולי  ובעיקר קליט

'למיתוג קולי' יש קסם מיוחד "המסר הקליט",  רק תראו את רשת  'מחסני חשמל', 'דיוואני סנטר', 'ביטוח לאומי', 'חברת החשמל' ועוד כמה ארגונים ועסקים גדולים שהחליטו ש"אותם כולם יזכרו"! אז לצורך העניין הם יצרו לעצמם "זהות קולית" ובכך יצרו לעצמם 'מיתוג קולי' שאין לו אח ורע לעומת כל מיתוג אחר זאת משום שאנשים פשוט זוכרים אותו!

 

לרשותכם ארבעת הדרכים ל'מיתוג קולי' מוצלח!

כל בעל/ת עסק יכול! המיתוג הקולי בטלפון הנייד.

אם חשבתם שיש צורך להיות 'חברת החשמל' בשביל לעשות 'מיתוג קולי' מוצלח טעיתם ובענק! היום אפשר לקדם את עצמכם גם ב"כסף קטן.." (אמנם כל אחד וה"גרושים" שלו.., ועדיין לעומת רכישת מיתוג אחר מדובר לרוב במוצר מיתוג לא יקר), כך תעשו זאת נכון,  בחרו לעצמכם אולפן הקלטות שמתמחה בגינגלים ובעסקים, וצרו לעצמכם ג'ינגל 'צליל המתנה עסקי', 'לג'ינגל' זה יש גם את השמות "פאנטון" או "ביזנסטון" 

שימו לב לעבוד מול אולפן שיש לו אפשרות לייצר לכם ג'ינגל מעט שונה משל עסקים אחרים לא "העתק הדבק", היו מקוריים בדרך שלכם, כיתבו טקסט נכון והתייעצו עם כמה אנשים לפני האישור להקלטה. תתעקשו על קריין מוכר או קריינית מוכרת ומקצועית והפיקו ג'ינגל לעסק במאות שקלים בודדים, מזל טוב כל המתקשרים לעסק ישמעו את הג'ינגל שלכם ואם הוא טוב הוא גם יהיה קליט ומזוהה איתכם, הרווחתם מיתוג קולי בזול!

 

המיתוג למרכזייה, "תופס את הלקוח באוזן" ועובד יופי למענכם.

היום גם לעסקים שאינם גדולים במיוחד יש מרכזייה או נתב שיחות וירטואלי, ניתן לבצע הקלטות למרכזייה רבות ושונות שיהוו את המיתוג הקולי העסקי החדש שלכם, שימו לב, גם כאן הכל מתחיל באולפן ההקלטות או בית ההפקות איתו תבחרו לעבוד. 

אם הוא אולפן טוב הוא יציע לכם כתיבת תוכן מדוייקת לאחר 'איפיון' הצרכים שלכם, הכתיבה המותאמת למרכזייה, מעבר להכוונה של הלקוח עם קריינות טובה בנתב השלוחות היא יכולה להציע גם 'הודעת המתנה' מעניינת שתנעים את זמנו של המתקשר מחד ותציע לכם מיתוג קולי מעולה מאידך!

גם במקרה הזה ה'מיתוג הקולי' או ההקלטה של ההודעות למרכזייה לרוב לא יעברו את המאות הבודדות ואתם תהנו ממכונת מיתוג" מעולה לשנים ארוכות, שווה!

 

ג'ינגל לעסק בשירה, מיתוג קולי אדיר, טוב לטלפון וגם לקמפיין בטלוויזיה.

"הזמריר" כך שמו בעיברית או ה"ג'ינגל המושר" כבר מזמן אינו נחלתם של חברות הענק, היום ניתן להפיק 'שיר עסקי' / 'זמריר', מוצלח עבור העסק בעלות של החל מ 1000 ש"ח + מע"מ באולפן או בית הפקות מקצועי.

"ג'ינגל בשירה" הוא 'מיתוג קולי' מעולה, מדובר על זמר או זמרת של פרסומות, ששרים את 'הסלוגן' של העסק שלכם, אגב.. אם אין לכם אחד כזה  זה הזמן לכתוב אותו, אם אין לכם כישורי כתיבה, אולפן הקלטות טוב יספק לכם 'קופירייטר' מקצועי שיפתור את הבעייה בקלות..

'ג'ינגל בשירה' מעבר להיותו קליט ומיתוג קולי פגז!!

הוא גם מתאים למגוון שימושים, לטלפון, לקמפיין ברדיו, לקמפיין בטלוויזיה, לסרטון תדמית ועוד.. 

חשוב רק בטרם הרכישה להסדיר את זכויות היוצרים מול האולפן זה שקניתם ג'ינגל עם רישיון לטלפון לא בהכרח נותן לכם זכות שימוש ברדיו, 

בתחום הקריינות ו'מיתוג קולי' התשלום ליוצר הוא לפי חשיפה, כדאי להסיר מראש עניין זה מול המפיק ולא להיכנס לתקלה עתידית.

 

הפרסום ברדיו עובד! וגם המיתוג הקולי.

פרסום ברדיו ובטלוויזיה לרוב מניב תוצאות טובות מאוד ומספק יחס המרה מדהים, אבל אם ברצונכם להפיק קמפיין מוצלח ברדיו או בטלוויזיה וגם חשוב לכם ליצור 'מיתוג קולי' משובח, חפשו ג'ינגל מושר" או לפחות זהות קולית.

"זהות קולית" היא כל מה ש"קבוע וזכיר".

בין אם מדובר ב'חתימה קולית' כפי שיש למותגי ענק כגון BMW או יצרני  הטכנולוגיה הענקיים סמסונג וLG  ועוד.. ובין אם מדובר על קריין קבוע למותג שלכם כפי שעושים לא מעט מחברות הענק או בעלי העסקים הגדולים.

בשורה התחתונה בכדי שיזכרו אתכם צריך להיות שונים

מיוחדים, בולטים!!

את כל אילו יודע לעשות 'מיתוג קולי' נכון ומצליח!

 

מעוניינים במיתוג קולי מוצלח לעסק שלכם?

רוצים מיתוג קולי שאף אחד לא ישכח את העסק שלכם?

להפוך להיות ה"כוכב הבא" בעסקים?

אולפני ליקול מיתגו מעל 10.000 בעלי עסקים בכל הארץ!!

והם מציעים לכם גלרייה עשירה של קריינים וקרייניות מקצועיים,

קרייניות מקצועיות,

זמרות וזמרים לפרסומות וג'ינגלים

שירותי כתיבת תוכן ותרגומי טקסט והקלטות קריינות מקצועית בהמון שפות..

מוזמנים ליצור קשר 029995570

או לווצאפ איתם 0527772570

וכמובן לבקר באתר שלהם 

www.likol.co.il

לבירורים והזמנות מיתוג קולי השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

מה עושה קריין או קריינית לקריינים טובים, או מעולים?

מה עושה קריין או קריינית לקריינים טובים, או מעולים?

מה עושה קריין או קריינית לקריינים טובים, או מעולים? קריין טוב הוא אחד שלא רק יודע להקריא טקסט בקול ערב
מרכזיה חדשה מיתוג קולי

מרכזיה חדשה מיתוג קולי

שנה חדשה מרכזייה חדשה, מיתוג קולי חדש! מיתוג קולי שנה חדשה מרכזייה חדשה, מיתוג קולי חדש! עם פרוס השנה הבאה
חנות און ליין /חנות באינטרנט האם כדאי או חובה ? המשך

חנות און ליין /חנות באינטרנט האם כדאי או חובה ? המשך

חנות און ליין /חנות באינטרנט האם כדאי או חובה? האם להקים חנות אינטרנט עצמאית שלכם או להשתמש בחנות עם תשלום
חנות און ליין /חנות באינטרנט האם כדאי או חובה?

חנות און ליין /חנות באינטרנט האם כדאי או חובה?

חנות און ליין לעסק /חנות באינטרנט האם כדאי או חובה? המשך חנות און ליין או חנות אינטרנט ויש הקוראים לה
סדרת סרטונים

סדרת סרטונים

בעלי עסק?? למה לעשות סרט תדמית אחד כשאפשר ליצור סדרה במחיר זהה? סדרת סרטונים אם אתם בעלי עסק שחשוב להם
עבודות גרפיקה ומיתוג

עבודות גרפיקה ומיתוג

כמה עולה לוגו? עבודות גרפיקה ומיתוג כל בעל עסק עבר בתחילת הדרך העסקית שלו את המחשבה על לוגו, אחד כזה