מיתוג קולי מהו צליל עסקי או הקלטות קריינות למרכזייה, מה יוצא לי מזה? ואיך זה מועיל לעסק שלכם?

מיתוג עסקי קולי או "הקלטות קרינות" הקלטת שירה, וכן צליל המתנה עסקי לנייד או נייח לעסק, מהווים את כרטיס הביקור הקולי שלכם,  בין אם אתם עסק קטן של "העצמאי הבודד" ובין אם אתם חברת ענק מיתוג קולי הוא מוצר חובה לכל עצמאי שמכבד את עצמו ואת לקוחותיו.

למה זה חשוב?

יצירת רושם ראשוני, חישבו לעצמכם רגע.. כמה כסף אתם משקיעים בפרסום העסק שלכם? לא משנה אם מדובר ב"פלאיירים", בכרטיסי ביקור, בפרסום בעיתונות או בדיגיטל ובכל אמצעי מדיה, בשורה התחתונה של הפרסום תמיד יהיה הטלפון שלכם, ואז אחרי כל ההשקעה, הלקוח מצלצל ופתאום שומע "שיר לעוס" או צליל המתנה רגיל ובאנאלי וישר קופץ למתחרה הבא. לא חבל?

 יצירת צליל עסקי או הקלטות קריינות למרכזייה הינם כלי מדהים ליצירת רושם ראשוני נכון ומכובד של העסק שלכם, בתשדירים ניתן לספר ללקוחות על תחומי התמחות החברה, להפנות אותם לאתר אינטרנט, לדף עסקי "בפייסבוק", לספר להם על שעות פעילות החברה ולנתב את הלקוח לנציג הנכון!
כמה זה עולה?

זה לא יקר בכלל!! וזו בשורה נפלאה באמת. כי בניגוד לפרסום מכל סוג שעלותו מתחדשת (עלות חודשית) מיתוג קולי כגון צליל שירה, צליל עסקי בהמתנה או חבילת הקלטות למרכזייה, הינם הליך שעושים "פעם ב…" ואז יצרתם לעצמכם זיהוי קולי עסקי "זהות עסקית קולית" הביטו על החברות הגדולות כמו "עידן 2000", "מחסני חשמל", "חברת החשמל", "בזק", כולם משתמשים בשירות ותתפלאו הוא זול ביותר לא תיקחו לפחות הצעה?

איך לעשות את זה נכון?

אולפני ההקלטות לקריינות מקצועית, ו"ג'ינגלים עסקיים" יעשו את הכל למענכם לרב השירות יכלול אפילו את כתיבת התשדירים ועד להקלטה עצמה, פשוט חייגו לאולפן רציני בעל וותק ניסיון והמלצות רק אל תתפשרו על וותק וניסיון, קריין טוב פשוט חשוב לעסק שלכם!! הוא ייצג אותו קולית נאמנה!

אולפני "ליקול הפקות" מתמחים בכל סוגי הקלטות הקריינות המקצועית ותשדירי שירה, ג'ינגלים עסקיים, הקלטות למרכזייה, צליל עסקי בהמתנה לניידים נייחים, הקלטות בשפות רבות, שירותי כתיבה ועריכת סאונד, האולפן מעמיד לרשות הלקוחות ספריית מוזיקה מוגנת עשירה וחדשנית, ומציע גם את כל סוגי סרטי התדמית ופרסומות מכל סוג.

טל ישיר 0527772570 טל משרד 0527772570 אתר האולפן www.likol.co.il