ההמלצות הטובות בעולם הן בווידאו!!

מה טוב יותר מהמלצה מצולמת? אם יש לכם עסק וודאי אתם כבר יודעים שאין כמו המלצה טובה שמביאה לכם את הלקוח הבא!! לכן חשוב לשמר עם הזמן המלצות מלקוחות שונים של בית העסק והכי טוב זה המלצות מצולמות ההמלצה הזו היא ברמת האותנטיות הגבוהה ביותר ותזכה אתכם לרמת אמינות גבוהה במיוחד! אז איך לעשות זאת נכון ובעיר לא יקר?

אפשר לגבש מס' לקוחות ממליצים רצוי לפחות 10-12 ולזמן אותנו ליום צילומים, אנו נצלם את הלקוחות בסמוך (או בתוך) העסק, נערוך נוסיף מוזיקה, כתוביות, קריינות מקצועית וכ"ו ונשלח לכם את הסרטונים מוכנים לההעלאה באתר, בדף הפייסבוק שלכם או בערוץ ה"יוטיוב" ובכל מדיה דיגיטלית אותה תראו לנכון כמובן...ככל שתרבו הרי זה משובח.

אפשרות שנייה -

צילום עצמי שלכם במצלמה סלולרית איכותית ככל הניתן (הטלפון הסלולרי בעל המצלמה הטובה ביותר שיש בעסק + חצובה או יד שאינה רועדת וסביבה נטולת רעשי רקע ככל הניתן) ושליחת הסרטונים אלינו לעריכה, אם תוכלו לצלכם בציוד צילום איכותי יהיה זה משובח!

השתדלו להכין את הממליצים מראש בשאלה אחת {לדוגמא:  "על מה היית ממליץ בחנות?" ותשובה אחת של הלקוח אותנטית} נסו לצלם בסביבה שקטה ונטולת רעש והפרעות 

במה שלא תבחרו אנו כאן בכדי לתת שלכם שירות מהיר ומקצועי במידה ואתם זקוקים לעריכת וידאו של סדר ועריכת סרטי ההמלצות שלכם או כל עריכה אחרת.

בהצלחה

זכרו "טוב שם טוב משמן טוב".