סרטוני הפרסומת של פייסבוק, רשתות חברתיות ו'יוטיוב' - תמיד עובדים בשבילך!

בעידן בו רשתות חברתיות מובילות ומניעות לפעולה ומסרים שיווקיים נדושים עד כדי מיאוס, חשוב לייצר נוכחות דיגיטלית שתניע את הלקוח לבחור בך! להיכנס לעסק שלכם!!
בכדי ליצור מסר מדיוק, חד וברור "הפוגע" ישירות בקהל היעד, כדאי להיות מקורי כלל האפשר על מנת "לתפוס את הלקוח באוזן".. סרטון פרסומת של "אולפני ליקול" הינו פתרון מהיר, יעיל ובעיקר ממוקד ועובד בשבילכם!! מדובר בפרסומת וידאו קצרה (לרוב 10-20 שניות ככל שקצר יותר כך מוטב, חד וקולע הרבה יותר) המלווה תמיד בקריינות מקצועית בשפה העברית אך לא רק...
בהתאם לדרישת הלקוחות וקהלי יעד שונים מציע האולפן גם קריינות מקצועית בשפות, אנגלית, צרפתית, אמהרית, רוסית, ספרדית ועוד.. מצב זה מאפשר גם לקבל את אותו סרטון הפרסומת עם קריינות בשפות שונות מבלי לשלם על עוד ועוד סרטונים פשוט מוסיפים את השפה הרצויה ומקבלים את אותו הסרטון בשפות.

100 ש"ח הנחה נוספת למזמינים באתר! הזמן כעת ונציגנו יחזרו אליכם להשלמת ההליך עד 24 שעות!

אולפני ליקול-מסריטים תוצאות מוחכות!!
שימו לב יש חשיבות רבה לאורך הסרטון, ממש כפי שבערוצי הטלוויזיה השונים לא תראו פרסומת בת דקה או חצי דקה ולרוב כלל המסרים הינם קצרים וממוקדים כך גם בסרטון הפרסומת שלכם ישנה חשיבות לתת דגשים קצרים וממוקדים על המסר שאותו ברצונכם להעביר לצופה. חשיבות הכתיבה, הכנת סרטון פרסומת מתחילה בתסריט שכתוב נכון וטוב, עיברו על כל מילה וחישבו הכיצד היא משרתת אתכם. "אולפני ליקול הפקות" הפיקו בשנים האחרונות מאות פרסומות פייסבוק, אינסטגרם יוטיוב ו"ווצאפ" עבור קמפיינים שונים ומגוונים, יכולות האולפן כוללות הפקות מצולמות או רכישת וידאו מאתרים גדולים מורשים "זכיות יוצרים לשידור" בכל מקום המתואמות לדרישות המסר אותו ברצונכם להעביר! לאולפן מחלקת "קרייאטיב" מקצועית להפקת תסריט עבור הפרסומת כולל הגהה לשונית ושירותי תרגום טקסט לשפות שונות.

סרטוני הפרסומת של פייסבוק, רשתות חברתיות ו'יוטיוב' - תמיד עובדים בשבילך!