סרטוני הפרסומת של פייסבוק, רשתות חברתיות ו'יוטיוב' - תמיד עובדים בשבילך!

בעידן בו רשתות חברתיות מובילות ומניעות לפעולה ומסרים שיווקיים נדושים עד כדי מיאוס, חשוב לייצר נוכחות דיגיטלית שתניע את הלקוח לבחור בך! להיכנס לעסק שלכם!!
בכדי ליצור מסר מדיוק, חד וברור "הפוגע" ישירות בקהל היעד, כדאי להיות מקורי כלל האפשר על מנת "לתפוס את הלקוח באוזן".. סרטון פרסומת של "אולפני ליקול" הינו פתרון מהיר, יעיל ובעיקר ממוקד ועובד בשבילכם!! מדובר בפרסומת וידאו קצרה (לרוב 10-20 שניות ככל שקצר יותר כך מוטב, חד וקולע הרבה יותר) המלווה תמיד בקריינות מקצועית בשפה העברית אך לא רק...
בהתאם לדרישת הלקוחות וקהלי יעד שונים מציע האולפן גם קריינות מקצועית בשפות, אנגלית, צרפתית, אמהרית, רוסית, ספרדית ועוד.. מצב זה מאפשר גם לקבל את אותו סרטון הפרסומת עם קריינות בשפות שונות מבלי לשלם על עוד ועוד סרטונים פשוט מוסיפים את השפה הרצויה ומקבלים את אותו הסרטון בשפות.

100 ש"ח הנחה נוספת למזמינים באתר! הזמן כעת ונציגנו יחזרו אליכם להשלמת ההליך עד 24 שעות!

אולפני ליקול-מסריטים תוצאות מוחכות!!
שימו לב יש חשיבות רבה לאורך הסרטון, ממש כפי שבערוצי הטלוויזיה השונים לא תראו פרסומת בת דקה או חצי דקה ולרוב כלל המסרים הינם קצרים וממוקדים כך גם בסרטון הפרסומת שלכם ישנה חשיבות לתת דגשים קצרים וממוקדים על המסר שאותו ברצונכם להעביר לצופה. חשיבות הכתיבה, הכנת סרטון פרסומת מתחילה בתסריט שכתוב נכון וטוב, עיברו על כל מילה וחישבו הכיצד היא משרתת אתכם. "אולפני ליקול הפקות" הפיקו בשנים האחרונות מאות פרסומות פייסבוק, אינסטגרם יוטיוב ו"ווצאפ" עבור קמפיינים שונים ומגוונים, יכולות האולפן כוללות הפקות מצולמות או רכישת וידאו מאתרים גדולים מורשים "זכיות יוצרים לשידור" בכל מקום המתואמות לדרישות המסר אותו ברצונכם להעביר! לאולפן מחלקת "קרייאטיב" מקצועית להפקת תסריט עבור הפרסומת כולל הגהה לשונית ושירותי תרגום טקסט לשפות שונות.

סרטוני הפרסומת של ליקול הפקות זול, עובד ומשתלם במיוחד!!

 

הפקת פרסומות וידאו, בטח כאילו שמגיע עם קריינות מקצועית היו תמיד עסק יקר להחריד!! בעלי עסקים רבים נמנעו משך שנים רבות להשקיע את הסכומים הללו ע ולכן הפקת פרסומות בוידאו המכונים "סרטוני פרסומת" הייתה שירות שרק מעטים השתמשו בו עד שלנים האחרונות!

 

התכונות החדשות לעריכת וידאו מאפשרות הפקת פרסומות וידאו מוצלחות ברמת TV!

ובכן בדיוק כפי שצועקת תת הכותרת התוכנות החדשות ובראשם 'פרימייר' וריבוי של עורכי וידאו מקצועיים הפכו את האפשרות להפקת פרסומת מצוינת עבור העסק למשהו נגיש בהחלט!

לפניכם 5 הכללים להפקת הפרסומת המוצלחת.

 

זאת פרסומת וידאו, לא סרט תדמית. הכי חשוב שהיה תהייה ממוקדת! הקצר במקרה הזה מצליח!!

הפיקו את הפרסומת והשתדלו מאוד שלא לעבור 10-20 שניות.

 

2

 רק מסר אחד! רוצים פרסומת וידאו שמניעה לפעולה באמת? אל תנסו להעביר יותר ממסר אחד 

דוגמא לפרסומת וידאו טובה "אוגוסט מטורף ב- עד 70% הנחה על……….לפרטים נוספים חייגו ל………….." זהו למרות שאני בטוח שיש לכם שפע מסרים ושפע מבצעים שימו רק פרסומת אחת!

 

3

הוסיפו לפרסומת הוידאו שלכם כיתוביות, 

הן יגרמו סקרנות לאנשים שרואים אותה ברשתות החברתיות, כתוצאה מכך יתחו אותה יותר, יותר חשיפה שווה יותר לידים לעסק שלך!

4

 הוסיפו קריינות מקצועית לפרסומת הווידאו.

הקריינות מחייה את פרסומת הווידאו, יש לה כוח שמניע לפעולה בפני עצמו ובגדול התוספת של הקריינות אינה יקרה ומאוד משתלמת!

5

חישבו היטב על "המסר המסכם".

בפרסומת וידאו לא משנה מה אורכה או מה המסר שלה בסוף אתם חייבים להניע את הצופע לפעולה כל שהיא, לחייג? אם כן בחרו טלפון קליט רצוי מס' כוכבית שתרכשו לצורך הקמפיין, או לקישור "לחצו על הקישור" הקישור הזה צריך להוביל את הלקוח לטופס "לכידת לידים" פשוט ויעיל.

 

הפרסומת שלכם חייבת להיות 'שפיץ' 

אצלנו ב'אולפני ליקול' שוברים את השוק! סליחה .. לא שוברים, מרסקים!!

אנחנו מציעים לכם פרסומת וידאו מושלמת הכוללת איפיון צורך + כתיבת תוכן מקצועי לפרסומת ע"י קופי מקצוען + קריינות מקצועית + הפקת הסרטון עצמו במחיר של מ 790 ש"ח ומע"מ לפרסומת עד 20 שניות!

 

מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ונדאג לכם לפרסומת וידאו סופר משתלמת. הטבה 90 ש"ח הנחה לבאים מדף זה 

  • בכפוף לתקנון המבצע, ט.ל.ח*
סרטוני פרסומת
סרטוני פרסומת
סרטוני פרסומת
סרטוני פרסומת

סרטוני הפרסומת של פייסבוק, רשתות חברתיות ו'יוטיוב' - תמיד עובדים בשבילך!