קריינות ברוסית

דוגמאות קריינות ברוסית

לבירורים והזמנות לגבי קריינות השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

קריינות ברוסית, שפה עם שורשים וביקוש!

בין השנים 1882-1903 עלו לארץ ישראל 25 אלף יהודים יוצאי רוסיה ורומנייה ואף עולים מתימן.. גל העלייה ההוא זכה לכינוי 'העלייה הראשונה'. היה זה גל העולים הגדול הראשון שהגיע ארצה ממניעים לאומיים. 

מאז ועד היום הגיעו ארצה לא מעט עולים יוצאי רוסיה שהביאו איתם פסיפס אנושי מדהים. זאת הסיבה שקריינות ברוסית היא מצרך מבוקש מאוד בישראל, אבל לא רק, העם היושב בציון ידוע כ'אומת ההיטק' ושת"פ בין המדינות תמיד היה וגם אם זה לא תמיד מופיע בתקשורת היחסים המשובחים שבין המדינות שלנו והציבור דוברי הרוסית גורם כל העת לביקושים רבים של קריינות ברוסית!

 

איך לקנות נכון וזול קריינות ברוסית?

בבואכם לרכוש קריינות מקצועית ברוסית (נכון לגבי שפות רבות נוספות) הביאו בחשבון כמה דברים בסיסיים!

 

1 פרטו, נמקו, הסבירו – פשוט עד כדי כך, הצביעו על כמות הטקסט המדוטייקט שאתם מעוניינים להקליט או כמות ההודעות, הצוות באולפן המפיק את הקריינות ישמח לקבל את האינפורמציה הבאה על מנת לייצר לכם הצעת מחיר מדוייקת והוגנת. 

 

להיכן תלך הקריינות שלכם ברוסית?האם זו קריינות  למרכזייה?או קריינות עבור נתב שיחות?אולי בכלל תשדיר קריינות לרדיו? ואולי קריינות עבור קמפיין טלוויזיה?? לכל קריינות שכזו יש קריין או קריינית ספציפיים שיודעים או נכון יותר מומחים יותר לביצוע.

 

2 הגיעו מוכנים כיתבו את הטקסט בשפה הרצוייה, לרוב הקריינים והקרייניות ברוסית כלל לא תושבי הארץ, הם גרים ברוסיה או באוקראינה וכ"ו.. ולכן חשוב לארגן את הטקסט לקריינות ברוסית שיהיה כבר מוכן ברוסית.

 

3 בחרו מגלריית הקריינים ברוסית את הקול התואם עבורכם, החליטו האם זהו פרוייקט לקריין גבר או לקריינית אישה?

 

4 בקשו "דמו" של קריינות בפרוייקטים גדולים, לרוב קריינים נותנים ללא עלות כלל הקלטה של "דמו" שכזה, הוא ייתן לכם תשובה מוחלטת האם הקריין או הקריינים שבחרתם ברוסית תואמים ב 100 אחוז את התוצאה הרצוייה לפרוייקט שלכם.

 

5 אל תחפשו קריינות בזול ובטח לא קריינות ברוסית בזול, קריינים טובים בכל שפה עובדים עם מחירון תיחשוב מקובל עבור כל פרויקט, מחיר זול מידי עלול להיות עם קריינים חדשים וחסרי ניסיון שיגרמו לפרוייקט שלכם להישמע פחות מקצועי.

לבירורים והזמנות לגבי קריינות השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

האם יש חשיבות לבחור קריין ברוסית מחו"ל או מהארץ?

לרוב קריינים ברוסית מספקים תוצרים ברמה גבוהה, יש לפעמים שקריינים שמקליטים ברוסית וגרים בארץ המון שנים מגיעים עם "שאריות קלות של מבטא" הקריינים הללו מספקים עדיין קריינות ברוסית ברמה מאוד גבוהה אבל 'לפדנטים' שהאוזן שלהם מאוד רגישה, ולא יכולים לסבול את ה"זיופים הקלים" מומלץ להשתמש בקריינים המתגוררים ברוסיה 

כמה עולה קריינות איכותית ברוסית?

קריינות איכותית בשפה רוסית תעלה החל מ 290 ש"ח + מע"מ – להודעה של עד חצי דקה,

אולם כמובן וכמו בכל דבר זה יצריך מכם להיות מאורגנים,כלומר להביא טקסטים מתורגמים לרוסית עבור הקריינות, ושהקריינות תהיה מיועדת לצורך של מרכזייה, או המתנה נעימה לטלפון המכונה גם "צליל עסקי" או "המתנה עסקית" קריינות ברוסית לרדיו או קריינות ברוסית לטלוויזיה כבר תעלה יותר כסף בהתאמה.

נעים להכיר! אולפני ליקול, מספקים קריינות ברוסית עם מעטפת כוללת.

'אולפני ליקול הפקות' מספקים קריינות ברוסית, קריינות בשפות רבות נוספות כגון קריינות באנגלית, קריינות בצרפתית, קריינות בערבית, קריינות באמהרית, קריינות בעברית ומגוון שפות נוספות להן יש דרישה בארץ, הקריינות מסופקת ומוקלטת באולפנים המקצועיים שלנו על ידי צוות קריינים וקרייניות מוכר וותיק, האולפן מספק מוזיקה תואמת מבנק מוזיקלי עשיר רחב ומגוון וכן מספק שירותי עריכת סאונד מקצועי לצרכים רבים, יש אפשרות גם לשירה של ג'ינגלים בשפה הרוסית לצורך קמפיינים שונים

האולפן שלנו מציע את השילוב הקדוש שבין מחיר תחרותי לשירות מוקפד בשיטה האמריקאית בה שמים את הלקוח במרכז!!

אנו מציעים שירותי הגהה ותרגום טקסטים שירותי כתיבת טקסטים ו'קופי' כך שגם אם הנכם זקוקים לכתיבת הרעיון וניסיוחו לרבות תרגומו אוז הקלטתות ניתן לקבל הכל אצלנו תחת אותה המטריה המקצועית 

זקוקים לקריינות ברוסית?

מחפשים קריין ברוסית?

דרושה לכם קריינית אישה ברוסית?

אולפני ליקול כאן בשביל לעזור ולתת לכם חווית שירות מיוחדת שלא הכרתם

מקצוענות לפני הכל!

קריינות ברוסית קונים רק בליקול!!

להצעת מחיר קריינות ברוסית חייגו עכשיו לאולפן 029995570

אפשר לקבל הצעת מחיר לקריינות ברוסית גם דרך ווצאפ / מייל דברו עכשיו עם שמעון מנהל האולפן

0527772570

אתר האולפן WWW.LIKOL.CO.IL

לשמוע דוגמאות של קריינית ברוסית הקליקו על הקישור הבא

לבירורים והזמנות לגבי קריינות השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

המלצות

המלצות

המלצות Previous Next דוגמאות רוצים לקבל ייעוץ או  הצעה טובה למיתוג כולל? ונחזור אליכם בהקדם
קמפיין פרסום טוב ברדיו כולל פריסה נכונה של התשדירים!

קמפיין פרסום טוב ברדיו כולל פריסה נכונה של התשדירים!

קמפיין פרסום טוב ברדיו כולל פריסה נכונה של התשדירים! פרסום ברדיו לפרטים נוספים השאירו פרטים בבקשה ונחזור אליכם בהקדם קמפיין
מה עושה קריין או קריינית לקריינים טובים, או מעולים?

מה עושה קריין או קריינית לקריינים טובים, או מעולים?

מה עושה קריין או קריינית לקריינים טובים, או מעולים? קריין טוב הוא אחד שלא רק יודע להקריא טקסט בקול ערב