מה עושה קריין או קריינית לקריינים טובים, או מעולים?

קריין טוב הוא אחד שלא רק יודע להקריא טקסט בקול ערב אלא מבין את הטקסט לעומק, קריין מעולה יודע בדיוק מה התכוון הכותב כאשר הכין את הטקסט ובכך יודע להתאים את הטונציה והקריינות באופן מושלם.

אם אתם זקוקים לקריינות עבור משהו כל פרוייקט או שאולי בעבר הזדקקתם לקריינות וודאי תדעו שההבדל שבין קריין טוב לקריין מעולה הוא הבדל שיכול להפוך את הפרוייקט שלכם מטוב למעולה וחלילה גם לקטסטרופה ווקאלית, קריינות עם מסר בלתי נשכח מסר של קריינות טובה תעבור  לאוזניים ותניע את המאזין לפעולה בסבירות של 95% !! אז מה כדאי לעשות בכדי לבחור קריין טוב עבור הפרוייקט שלכם?

 

הסוד שמתחיל באוזן..

בשביל לבחור קריינות טובה צריך אוזן טובה ורגישה, קריינות טובה נבחנת "נקייה".

נתחיל מההתחלה.

בבואכם לבחור קריינות הפעילו את האוזניים, האזינו למאגר קריינות ולקטעי קריינות של קריינים שונים

קבלו החלטה,

האם לפרוייקט שלכם דרוש קריין או אולי דווקא קריינית?

(וכדאי שהיא תהיה מושכלת ולא,! זה בהחלט לא רק עניין של טעם..כאן תוכלו לקרוא כתבה שמסבירה מה הכי יתאים לפרויקט שלכם) לאחר שקיבלתם את ההחלטה

האזינו לקולות הקריינים, שימו לב קריינות טובה היא ללא מוזיקת רקע מאחריה, כלומר "נקייה" זה ייתן לכם הבנה טובה לגבי איכות הקול בלי שהוא "מטושטש" עם מוזיקה.

 

קריינות טובה משלבת עריכה טובה.

גם אם יש לכם קריינות טובה כדאי מאוד שתהיה לקריינות עריכה טובה.

הקריין הטוב ביותר בעולם לו יקליט באולפן שאינו מעולה עם ציוד הקלטה משובח, ההקלטה שלו תצא "פרווה".. ודרך אגב, לקריינים רבים אשר עובדים ב'אולפן ביתי' אין תמיד ציוד מספק, ולכן חשוב לכם גם מבחינה זו לשמוע כמו שקודם אמרנו את ההקלטה נקיה, כך תדעו גם מה שווה ציוד הסאונד באולפן.. אבל מה שאני רוצה לומר שכדאי מאוד מעבר לקריינות טובה לדרוש עורך טוב! היום בכלי עריכת סאונד ניתן לשפר משמעותית את איכות ההקלטה של הקריינות וכמובן לא פחות חשוב מזה בהנחה ודרוש לכם "מיקס",  עורך או עורכת סאונד טובים פשוט ידעו איך להפיק לכם מיקס משובח עם מוזיקה או אפקטים תואמים..

המלצות

המלצות

המלצות Previous Next דוגמאות רוצים לקבל ייעוץ או  הצעה טובה למיתוג כולל? ונחזור אליכם בהקדם

Read More »
מרכזייה חדשה מיתוג קולי

מרכזיה חדשה מיתוג קולי

שנה חדשה מרכזייה חדשה, מיתוג קולי חדש! מיתוג קולי שנה חדשה מרכזייה חדשה, מיתוג קולי חדש! עם פרוס השנה הבאה עלינו לטובה, לאחר שיצא לי

Read More »