קריינות ביידיש

קריין ביידיש| קריינים בשפה ביידיש | קריינית ביידיש

קריינות ביידיש דוגמאות

לבירורים והזמנות לגבי קריינות השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

קריינות ביידיש, איידישע מאמע.

העולם החרדי מספק הצצה נדירה אל תוך עולם פנימי גדול וגדוש, כמגזר ניראה הוא לצופה מהצד שאנו בקיא כאילו 'כל דתי' הוא אחד, אולם הציבור החרדי מונה עשרות ואולי מאות פלגים שונים, עדות, מנהגים ומה שמכונה "עם ישראל חי".. חי ומלא בפסיפס מיוחד של אנשים וגם פלגים, הצורך של הלקוחות בקריינות ביידיש או קריינות באידיש אם תרצו מתחיל ברצון להגיע למגזר מסוגר ומופנם, מעבר להסתגרות של המגזר כלומר אי חיבור 'למודרניזציה' כגון, אינטרנט, עיתונות (בקושי) טלפון כשר בלבד (ללא אינטרנט הודעות וכ"ו..) וכמובן בשום אופן לא טלוויזיה..הרי שהמגזר הזה נחשב לאחד שהולך ומתרבה כל הזמן וצרכן מעולה שהרבה חברות מסחריות מעוניינות להגיע אליו ולרכוש את אמונו, תוסיפו לכך חלק נכבד של הציבור שבאופן עקרוני דובר רק את שפת היידיש (כמו רבים בשכונת 100 שערים / 'חצרות תולדות אהרון' / 'ונטורי קרתא') אנשים אילו אידיאולוגית לפעמים דוברים רק יידיש וכמובן חצרות רבות וציבור גדול מאוד השייך ליוצאי אירופה ובני עדות אשכנז על סוגיהם שמדברים יידיש מי כעקרון ומי כשפה שנייה.

 

מצד אחד 'חוסר פתיחות' ומאידך צורך אמיתי בקריינות ביידיש?

והכן, בגוף השאלה  מצוייה התשובה, קריינות ביידיש היא צורך של ממש גם למגזר עצמו וגם מצד הציבור של המפרסמים, משרדי הממשלה שצריכים וחייבים להגיע למגזרים שונים ביניהם הציבורים החרדים דובריי היידיש, תארו לכם מצד אחד ציבור שחייבים להגיע אילו בהסברה והוא דובר נטו את שפת היידיש או מבין אותה טוב יותר, ומצד שני אתם מתקשים לדבר את שפתו כי הוא נחשב לשמרני מסיבותיו אין ספק שבמקרה כזה קריינות ביידיש תהיה בחירה נכונה להעברת המסר שלכם, אבל נשאלת השאלה, אם הציבור שמרן שכזה איך נעביר את המסר שלנו אף אם הוא יהיה מלווה בקריינות ביידיש טהורה? ז"א באיזה ערוץ נעביר את ההודעה והקריינות באידיש כך שהוא גם יאזין לה??

 

2 דרכים נפוצות להעברת מסר ביידיש.

דרך טובה בהחלט היא מכשירי הטלפון, זוהי דרך שנשמעת מורכבת אבל למעשה בציבור החרדי קיימות אלפי קבוצות שונות של קווי טלפון (בדומה לקבוצת ווצאפ) ושם יש 'מערכות תפוצה' רבות משתתפים בהם ניתן להעביר מסרים למנויי אותם קבוצות, קיים גם מה שנקרא "ווצאפ חרדי", זוהי דרך להעביר הודעות ב"טלפונים הכשרים" אך במקום הודעה כתובה מדובר בהודעות מושמעות, בקבוצות אילו חברים רבים וכמובן שישנם גם קבוצות רבות.

דרך פופולרית הרבה יותר היא באמצעות תחנות הרדיו הדתיות, אינטרנט בערוצים הכשרים ובאתרים גדולים המיועדים למגזר וכמובן  ב"כרוז", בוודאי יצא לכם להאזין לאותו "כרוז"  פעמים רבות בהן תשמעו בשכונות החרדיות רכב שעובר בין השכונות ומשמיע מרמקול שעל גג הרכב "הודעת כרוז" הנוגעת למגזר בנושאים שונים, לרוב תהיה ההודעה עם קריינות בשפת יידיש או עברית בהברה אשכנזית.

לבירורים והזמנות לגבי קריינות השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

קריינות ביידיש, אין רק אידיש אחת.!

בקריינות ביידיש, צריך לשים לב טרם בואכם להקליט את הפרוייקט,יש לוודא באיזה ניב תהיו מעוניינים לקבל את הקריינות וההקלטה באידיש שימו לב כי קיימת קריינות באידש חסידית או קריינות באידיש אמריקאית, כידוע חלק זה של קריינות באידיש מגיע מתוך עומק השכונות והחסידות הרבות בארה"ב בהם בורו פארק שכונת ברוקלין שבהן אלפי או מאות אלפי יהודים חסידיים, הדוברים יידיש אמריקאית ביום יום, כמובן האידיש האירופית יותר שייכת לחסידות ולחצרות יוצאי אירופה שלרוב חיים היום בארץ ישראל.

 

איך לקנות נכון קריינות ביידיש / קריינות באידיש?

בבואכם לרכוש קריינות באידיש לכל מטרה אשר תהה.

1

בררו עם בעלי הצורך לאיזה מטרה תצטרכו את הקריינות באידיש?

2

האם מודבר על קריינות באידיש לרדיו? 

קריינות באידיש למערכות טלפונייה?

האם מדובר על קריינות באידיש ל"כרוז"?

וכמובן אולי קריינות ביידיש לכנס זה או אחר?

בכל פנים הקפידו על תרגום בלתי מתפשר לקריינות ביידיש, לאחר מכן שוחחו עם המפיק / אולפן בכדי לוודא שהובנה היטיב המטרה והניב של הקריינות באידיש.

3 דרשו להאזין לדוגמאות של קריינים ביידיש לפני ההקלטה ובחרו את הקול הרצוי לקריינות שלם.

4 במידה ויש תוספת מוזיקה לפרויקט הקריינות באידיש, וודאו שיש הסדרת זכויות יוצרים לקריינות.

5 כמה תעלה לכם קריינות באידיש?

בררו עם 2-3 מפיקים / אולפנים ואל תתפשרו על קריין מתחיל.. בחרו בקריין טוב ובעל וותק.

קריינות באידיש מתחילה לרוב ב 600 ש"ח בהנחה ומדובר על הודעה למערכות טלפונייה או הודעת כרוז קצרה, על המחירים לרוב יש להוסיף מע"מ כחוק!

 

מעוניינים לקבל הצעת מחיר על קריינים מומחים באידיש?

רוצים שירות תרגום טקסט?

לא מבינים בתחום וחוששים להסתבך עם התוצאה?

אולפני ליקול מאפשרים לכם הקלטת קריינות באידיש לכל מטה במהירות, ובמחיר משתלם.

רוצים לקבל מאיתנו הצעה טובה ומהירה?

חייגו 029995570

או שילחו לנו מייל עם הטקסט אותו צריך להקליט (אפשרי גם בעברית ולבקש מאיתנו הצעה לתרגום הטקסט, נא ציינו את הניב הרצוי חסידי או אמריקאי) למייל l0527772570@gmail.com

וכמובן אפשרות לשליחת הטקס אלינו בווצאפ למנהל האולפן 0527772570

אולפני ליקול מספקים גם קריינות בערבית

קריינות באנגלית

קריינות ברוסית

קריינות אמהרית

קריינות בצרפתית ועוד..

האולפן מציע חווית שירות אמריקאית מקצועית לצד מחיר הוגן.

למעבר וההאזנה לדוגמאות קריינות ביידיש לחצו כאן.לבירורים והזמנות לגבי קריינות השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם