קריינות באנגלית

קריין באנגלית| קריינים בשפה אנגלית | קריינות ושפה אנגלית

קריינות באנגלית 

קריינות בשפה האנגלית נפוצה מאוד בישראל והשימושים שלה רבים ומגוונים, זה קורה גם בגלל שגם בקריינות באנגלית בדומה לשפה עצמה ישנם הניבים של אנגלית UK ואנגלית טקסנית' אנגלית אמריקאית  וכו'.. 

'אולפני ליקול הפקות' המומחים מאוד בהפקות קריינות באנגלית ובמגוון שפות מציעים ללקוחות הקצה של האולפן קריינות משובחת ביותר באנגלית, בכל ניב ובהתאמה לכל צורך.

בעמוד זה תוכלו להתרשם ממגוון קולות של קריינים וקרייניות מקצועיים בשפה האנגלית.

יש לבחור את הקול הרצוי עבור הפרוייקט שלכם ולציין זאת בפני צוות האולפן, אם יש לכם טקסט מוכן באנגלית שילחו לנו למייל וקבלו הצעת מחיר זריזה.

צריכים גם תרגום טקסט? אל דאגה! יש לשלוח את הטקסט שתרצו להקליט בעברית ואנו נדאג לתרגום הטקסט לשפה האנגלית, השירות בתוספת תשלום.

מייל האולפן l0527772570@gmail.com

אפשר גם לשלוח לווצאפ של מנהל האולפן שמעון 0527772570

דוגמאות קריינות באנגלית

קרייו פול

ויקטוריה

מיכל

קריינים באנגלית מחו"ל

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

לבירורים והזמנות לגבי קריינות באנגלית השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

איך לקנות קריינות באנגלית חכם?

בבואכם לרכוש קריינות באנגלית לצורך הפרויקט שלכם שימו לב לכמה דברים.

1 לאיזה צורך אתם מבקשים את הקריינות באנגלית?

האם מדובר על קריינות למרכזייה? קריינות והקלטת הודעות עבור נתב שיחות? ייתכן שאתם רוצים להקליט קריינות באנגלית עבור "דיגיטל"? אולי בכלל אתם צריכים פסקול טוב של קריינות באנגלית לסרטון תדמית ואולי לרדיו וטלוויזיה, בכל אופן קריינות באנגלית לכל מטרה כדאי מראש בתיאום עם צוות האולפן להגדיר, וכשאני אומר להגדיר אני מתכוון, ספרו למנהל/ת האולפן שלנו מה הפרויקט במדויק. 

למה זה חשוב?

ובכן, מכמה סיבות בדיוק כמו קריינות בכל שפה או בעברית הנמכרת לרוב בארץ הקודש .. גם קריינות באנגלית מורכבת מבלליל שלם של ניבים וצורות הגשה, ולכן בבואכם לרכוש את הקריינות יוכלו באולפן לסייע לכם במציאת דוגמא מותאמת לקריינות עבור הפרויקט שלכם על ידי 'שיבוץ' נכון של קריין אמריקאי או נכון יותר לומר קריין באנגלית המותאם עבור הפרוייקט הספציפי שלכם.

לבירורים והזמנות לגבי קריינות באנגלית השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

מה כבר יכול לקרות עם קריינות באנגלית? 

מנסיוני ארוך השנים נניח ובחרתם קריין באנגלית למרכזייה שלכם, כי הנכם עובדים בארץ אך רב הלקוחות שלכם מחו"ל ואתם מעוניינים בהקראה של נתב שיחות למרכזייה נניח באנגלית,

שימו לב שהקריינים דוברי האנגלית שבארץ אף שהם חיו שנים רבות בארה"ב, לאחר זמן מסוים מתחיל מבטא מסויים שאינו נשמע אמריקאי טהור ולכן הקריינות באנגלית יכולה להיפסל, היא לא תישמע לכם אמריקאית ברמה מספקת ונאותה, לכן במקרה שכזה כדאי שהקריין יהיה 'חוצניק' וכזה שעדיין גר בארה"ב ועוסק שם במקצוע הקריינות.

 

האם אולפני ליקול יוכלו לסייע לי במציאת קריין באנגלית המתגורר בארה"ב? 

ובכן התשובה היא כן! בהחלט כן ולרשותנו גם מבחר קריינים כאילו שיכולים לסייע לכם לצרכים שונים עבור פרוייקטים שונים בהם תצטרכו קריינות באנגלית.

שימו לב. קריינות באנגלית היא כמו כל קריינות, וגם כאן ישנם קריינים בעלי אופי קריינות 'מנחה', 'מונוטוני'  או 

שקריינים בעלי אופי קול 'מתלהב' או בעלי אופי קול 'מלא רגש' הכל בהתאם לצורך, ישנם קריינים מוכרים באנגלית שהם סוג של 'פרפורמרים' כאילו שיודעים לשחק בקולם מגוון תפקידים רחב הם יהיו טובים למגוון רחב של פרויקטים.

 

כמה תעלה לכם קריינות טובה באנגלית?

קריינות באנגלית אמריקאית עם קריינים נהדרים מהארץ תעלה החל מ 199 ש"ח למענה טלפוני או קריינות קצרה, מעבר לכך מספק האולפן שלנו מגוון קולות ואפשרויות של  קריינים רחב וגדול שיספק כל פרויקט במהירות ובנוחות מרבית, זמני האספקה לרוב הינם 2-4 ימי עסקים וכן מספק האולפן שירות תרגום טקסט לשפה האנגלית במידת הצורך ושירותי כתיבת תוכן בהתאמה עבור פרויקטים שונים, שימו לב להתייעץ איתנו ונשמח לספק לכם קריינות באנגלית איכותית ,בזול ובאספקה מהירה.

 

אולפני ליקול הפקות מספקים קריינות באנגלית ברמת שרות אמריקאית מוקפדת ביותר!!

אתם מוזמנים לנסות ולהתייעץ איתנו בנוגע לקריינות מקצועית באנגלית עבור הפרויקט שלכם 

 

מנהל האולפן שמעון זמין לרשותכם בכל שאלה

0527772570

ניתן לקבל מענה מהיר גם בווצאפ

זקוקים לקריינות באנגלית?

יש לכם את הטקסטים שילחו אלינו עכשיו  וקבלו דוגמאות קול והצעת מחיר מהירה ותחרוית וכמובן יעוץ בכל הנוגע לקריינות בשפה האנגלית 

 

אתר האולפן לרשותכם www.likol.co.il

הטלפון באולפן שלנו 029995570 

נשמח לעמוד לרשותכם

 

קישור לאתר בכדי לשמוע קריינים וקרייניות באנגלית אמריקאית

קישור על מנת להאזין לדוגמאות קול של קריינים וקרייניות באנגלית UK

המלצות

המלצות

המלצות Previous Next דוגמאות רוצים לקבל ייעוץ או  הצעה טובה למיתוג כולל? ונחזור אליכם בהקדם

Read More »
מרכזייה חדשה מיתוג קולי

מרכזיה חדשה מיתוג קולי

שנה חדשה מרכזייה חדשה, מיתוג קולי חדש! מיתוג קולי שנה חדשה מרכזייה חדשה, מיתוג קולי חדש! עם פרוס השנה הבאה עלינו לטובה, לאחר שיצא לי

Read More »