קריינות בצרפתית

קרייןבצרפתית| קריינים בשפה בצרפתית | קריינית בצרפתית

דוגמאות קריינות בצרפתית

לבירורים והזמנות לגבי קריינות השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

קריינות בצרפתית "קרם דה לה קרם".

קריינות בשפה הצרפתית היא קריינות באחת השפות היפות בעולם, ה'ניב' המעניין הזה והצליל הרומנטי מקנים לשפה המיוחדת הזו מעלות רבות גם לאדם שלא ממש מבין את השפה.. בכל זאת כאשר אנו זקוקים לקריינות בשפה הצרפתית עלינו לקחת בחשבון מעבר ליופי של השפה הנעימה כמה דברים.

בבואנו לרכוש קריינות מקצועית בשפה הצרפתית כדאי לכם מאוד לבחור בקריין העוסק במקצוע הקריינות שנים רבות ומקריין בצרפתית עם וותק, כמובן האמור הינו נכון גם לגבי קריינית בצרפתית שחשוב מאוד שיהיה לה וותק ראוי.

 

הקריינות הטובה בצרפתית תהיה דווקא של קריין בצרפתית החי בצרפת.

מנסיוני בתחום קריינות בשפה זרה ואין זה משנה אם מדובר בקריינות בשפה הצרפתית או בקריינות בכל שפה אחרת תמיד יהיה מצב בו ישנו קריין הדובר את השפה אך חיי בארץ ומציע שירותי קריינות, נניח ג'ורגו' קריין ברומנית המתגוגר בארץ מעל 10 שנים, הוא מציע את שירותי הקריינות שלו ברומנית, ומאידך יש את בואנו קריין ברומנית נוסף אך הוא חיי ברומנייה' עד היום לרוב יהיה הבדל בין סוגי הקריינים, רוצה לומר השפה מאבדת מערכה כל זמן ונעלם השימוש בה, וכנ"ל הוותק אמנם זה לא באופן קיצוני.. אבל ההבדל הוא "תלוי לקוח" כלומר: אם הלקוח שלכם זקוק קריינות בצרפתית ע"מ לבצע בה שימוש בצרפת, כדאי יותר לעבוד עם קריין צרפתי מצרפת, אבל אם הקריינות מיועדת ללקוח שדורש את הקריינות עבור ציבור לקוחות דובר צרפתית המתגורר בארץ אזי קריין שגר בארץ יספק עבודה טובה בהחלט!

 

חשוב להדגיש, ההבדלים לא מאוד קריטיים אבל אם מדובר  בלקוחות 'פדנטים' זה מנסיון עלול לפסול את הפרוייקט ולכן עדיף מראש להאזין  לדוגמאות של קריינים בהתאם לדרישה ולהימנע ממבוכה מיותרת.

 

מה חשוב לדעת בטרם ארכוש קריינות בצרפתית?

בבואכם לרכוש קריינות בצרפתית הנה כמה דברים שכדאי לשים לב.

דברו עם האולפן המפיק עבורכם את הקריינות ותאמו ציפיות.

 

1 מתי תהיה מוכנה הקריינות? (לרוב 3 ימי עסקים יהיו זמן סביר..)

2 וודאו שיש לכם קובץ טקסט מתורגם שעבר הגהה מוקפדת להקלטה.

3 וודאו שהאזנתם למספר קריינים או קריינית עד אשר הגעתם לקול הרצוי התואם את אופי הפרוייקט שלכם. 

4 תוודאו שיש לכם מחיר הוגן לפרויקט השוו בין 2-3 קריינים איכותיים שונים ובדקו עלות.

5 במידה והקריינות צריכה להיות עם מוזיקה ברקע וודאו שיש לכם סוג מוזיקה תואם או שהמפיק/ אולפן יכול לספק לכם את קטע המוזיקה הרצוי כמובן עם זכויות יוצרים.

6 תבקשו מהמפיק / אולפן להסדיר נושא זכויות יוצרים ברמת מסמך כתוב.

לבירורים והזמנות לגבי קריינות השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

מה זה זכויות יוצרים לפרויקט הקריינות שלי?

ענף הקריינות מתמחר את שירותיו לפי כמה פרמטרים ובהתאם לשוק מקומי, בארץ נהוג לתמחר את הקריינות לפי מס פרמטרים שנסביר כאן כעת.

 

לאן תלך הקריינות? 

האם מדובר על קריינות לרדיו? אולי זה קריינות לטלוויזיה? אולי קריינות לטלפון? או מרכזייה? ואולי קריינות לדיגטיל, לאירוע במקום פתוח, או 'הרכזה' במקום סגור, ככל שהחשיפה של הקריינות תהיה רחבה יותר כך יהיה המחיר לקריינות גבוה יותר.

אם רכשתם קריינות לדוגמא לדיגיטל והשתמשתם בה ברדיו אתם עלולים להיות חשופים לתביעה של הפרת זכויות יוצרים ולכן הקפידו להסדיר מראש  את נושא ה"לאן".

עונתיות.

קריינים שנחשבים 'טלאנטים' (אך לא רק..)  מוכרים את הקריינות שלהם ל 'רישיון עונתי' נניח לקיץ 2021 או חורף 2021 , לאחר מכן אם תרצו להשתמש באותו קובץ קריינות בלי שעשיתם בו שינוי ממש אותו קובץ עדיין תצטרכו לשלם עוד כסף למפיק עבור שימוש בעונה נוספת.

מוזיקה ואפקטים 

במקבצי קריינות רבים ישנם אפקטים ומוזיקת רקע, על מוזיקת הרקע הזו להיות מוסדרת כלומר שנרכשה לצורך מסוים על ידיכם או ע"י האולפן המפיק, שימו לב לדברים חשובים אלו, הם עלולים לכאורה להישמע לכם זניחים אך הפרת זכויות יוצרים עלולה לעלות לכם במאות אלפי שקלים לפי החוק בישראל.

קריינות איכותים כולל מבחר מקריינים רבים כאן.

 

לבירורים והזמנות לגבי קריינות השאירו פרטים עכשיו

ונחזור אליכם בהקדם

המלצות
Uncategorized
arel2

המלצות

המלצות Previous Next דוגמאות רוצים לקבל ייעוץ או  הצעה טובה למיתוג כולל? ונחזור אליכם בהקדם

Read More »
מרכזייה חדשה מיתוג קולי
כללי
ארטיום סמיאניקוב

מרכזיה חדשה מיתוג קולי

שנה חדשה מרכזייה חדשה, מיתוג קולי חדש! מיתוג קולי שנה חדשה מרכזייה חדשה, מיתוג קולי חדש! עם פרוס השנה הבאה עלינו לטובה, לאחר שיצא לי

Read More »
סדרת סרטונים
כללי
ארטיום סמיאניקוב

סדרת סרטונים

בעלי עסק?? למה לעשות סרט תדמית אחד כשאפשר ליצור סדרה במחיר זהה? סדרת סרטונים אם אתם בעלי עסק שחשוב להם לייצר וידאו איכותי, אם אתם

Read More »
עבודות גרפיקה ומיתוג
כללי
ארטיום סמיאניקוב

עבודות גרפיקה ומיתוג

כמה עולה לוגו? עבודות גרפיקה ומיתוג כל בעל עסק עבר בתחילת הדרך העסקית שלו את המחשבה על לוגו, אחד כזה שיהיה שייך לעסק, גורם לבידול

Read More »